Legalność marihuany w Barcelonie
Legalność marihuany w Barcelonie

Przed Wami informacje dotyczące legalności marihuany w Barcelonie. Mimo dużej swobody jaką oferuje katalońskie prawo należy jednak pamiętać o wielu zaostrzeniach, których należy przestrzegać. W poniższym artykule postaramy się Wam zobrazować stan prawny konopi w pięknej Barcelonie.

 

czytaj całość »
Legalizacja marihuany w Kanadzie
Legalizacja marihuany w Kanadzie

Kanadyjski rząd przegłosował ustawę dotyczącą legalizacji marihuany. Jest to drugi przypadek na świecie kiedy utworzono państwowy rynek obrotu marihuaną. Ustawa została przyjęta większością głowów w stosunku 52 za / 29 przeciw. Zostaje tylko bić brawo Kanadzie i zazdrościć zdrowego podejścia do tematu. W niniejszym artykule możecie przeczytać jak będzie wyglądała teraz sytacja Konopi w kraju klonowego liścia. 

czytaj całość »
Legalność marihuany w Czechach
Legalność marihuany w Czechach

Przed Wami ważne informacje dotyczące legalności marihuany w Czechach. W kraju naszych sąsiadów wcale nie jest tak kolorowo jakby nam się wydawało. Ze względu na przejrzystość artykułu zdecydowaliśmy się podzielić go na kategorie: posiadanie i uprawa, sprzedaż, palenie, medyczna marihuana, testy na obecność THC. 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl