Weedcraft Inc - gra o produkcji i dystrybucji marihuany
Weedcraft Inc - gra o produkcji i dystrybucji marihuany

Bang! Polskie studio Ville Monarch potwierdziło pracę nad nową grą - Weedcraft Inc. Gra ma dotyczyć przemysłu konopnego, a dokładnie produkcji i dystrybucji marihuany.

Odnośnie fabuły to wiemy póki co tylko tyle, że akcja będzie rozgrywać się w Stanach Zjednoczonych a gracz wcieli się w postać żółtodzioba zgłebiającego tajniki wiedzy biznesu konopnego. Z biegiem czasu będziemy zdobywać skilla, rozwijać swoje sieci dystrybucji, dbać o wymagających klientów aż w końcu zarządzać konopnym imperium. Gracz ma dysponować sporą swobodą jeżeli chodzi o system rozgrywki i prowadzenia swojej kariery. Gra dostępna będzie jedynie na pecety. Już teraz producent zapowiedział dużą ilość DLC :) Muzykę do gry mają tworzyć znani artyści i producenci polskiej sceny hip-hopowej. 

Trochę więcej informacji udziela nam znany i lubiany portal gry-online.pl, który w zasadach gry wymienia między innymi to, że: 

  • Będziemy zarządzać biznesem, zatrudniać personel i rywalizować z konkurencją.
  • Czeka nas nauka uprawy a także liczne krzyżówki aby zadowolić rynek. 
  • Na naszej drodze stanął (jak zwykle) policjanci i politycy, którzy będa starali się utrudniać nasze działania. 
  • W grze wystąpią nielegalne elementy ułatwiające życie (np. łapówki). 
  • System prawny będzie się zmieniał. Dlatego tez będziemy musieli dostosowac swój biznes do niego - pełny legal, tylko medyczna marihuana czy nielegal. 
  • Gracz będzie miał duży wpływ na fabułę rozgrywki, łącznie z wpływem na państwowe ustawodawstwo. 

Więcej informacji znajdziecie w artykule źródłowym TUTAJ!

No cóż... rodzime prawo nas nie rozpieszcza, więc póki co zostaje nam cieszyć się z tego, że chociaż w wersji elektronicznej będziemy w stanie poczuć ten niesamowity klimat. My już nie możemy się doczekać. A Wy? 

Źródło: https://www.gry-online.pl 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl